Отзывы о компании 3dhobbyua
- Руслан В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення )
- Комментарий продавца
- Аркадій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення)
- Комментарий продавца
- Михайло П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже швидко відправили, те що треба, за привабливу ціну
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення)
- Комментарий продавца
- Олег М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення )
- Комментарий продавца
- Роман Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення )
- Комментарий продавца
- Василь С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую дуже цікаві і гарні іграшки.
за брилоки дякую ще раз- Комментарий продавца
Дякує за замовлення !
- Комментарий продавца
- Роман Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення
- Комментарий продавца
- Василь П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не так давно купив 3д принтер, під час друку деякі деталі починало крутити - особливо явно деформувались кути деталей. На одному з форумів прочитав про клеї для покращення адгезії. Загалом якщо ви ще не користувались клеєм і думаєте, що в вас хороша адгезія деталей ді столом то ви дуже глибоко помиляєтесь. Покупкою дуже задоволений - варпінг зник.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення!
Особливо тішить що ми допомогли вирішити вашу проблему при друці )
- Комментарий продавца
- Обелец Э.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
С прей клей для 3д столу преслали не той що заказував, а керамічний нагрівач для 3д принере взагалі неробочій прейшов.
- Олександр Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення
- Комментарий продавца
